Właściciel odzyskał zgubione rzeczy.
Na komendę policji w Lubaczowie zgłosiła się kobieta, która na jednej z ulic tego miasta, znalazła portfel. W środku były pieniądze i karty płatnicze. – Kobieta oświadczyła, że jadąc samochodem zauważyła leżący na jezdni portfel. Zatrzymała się, wzięła go, a następnie przywiozła do komendy i przekazała funkcjonariuszom – relacjonują lubaczowscy policjanci.
Policjanci ustalili, że właścicielem portfela jest mieszkaniec Oleszyc. Zguba została mu już zwrócona.
– Wzorowa postawa 18-letniej kobiety zasługuje na szczególną pochwałę. Dzięki jej zachowaniu mieszkaniec Oleszyc, odzyskał swoje pieniądze i dokumenty. Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie wystosował do znalazczyni list, w którym podziękował kobiecie za obywatelską postawę, świadczącą o uczciwości oraz zasługującą na wyrazy uznania – podsumowuje policja z Lubaczowa.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a właściciel portfela z Oleszyc powinien zjawić się u Pani z bardzo DUŻYM bukietem kwiatów w podziękowaniu ,że uniknął kłopotów /utrata dokumentów/
Oczywiscie za znaleziennie NALEZY sie wynagrodzenie 10 %
Wspaniała postawa, godna pochwały. Niech dobro do Pani wróci.
Ja pier**** , policjanci ustalili hehe , kto jest właścicielem . No faktycznie to było trudne
a właściciel portfela z Oleszyc powinien zjawić się u Pani z bardzo DUŻYM bukietem kwiatów w podziękowaniu ,że uniknął kłopotów /utrata dokumentów/
Oczywiscie za znaleziennie NALEZY sie wynagrodzenie 10 %
Wspaniała postawa, godna pochwały. Niech dobro do Pani wróci.