Reklama

18-latka znalazła portfel i... zaniosła na policję

20/02/2019 15:06

Właściciel odzyskał zgubione rzeczy.

Na komendę policji w Lubaczowie zgłosiła się kobieta, która na jednej z ulic tego miasta, znalazła portfel. W środku były pieniądze i karty płatnicze. – Kobieta  oświadczyła, że jadąc samochodem zauważyła leżący na jezdni portfel. Zatrzymała się, wzięła go, a następnie przywiozła do komendy i przekazała funkcjonariuszom – relacjonują lubaczowscy policjanci.

Policjanci ustalili, że właścicielem portfela jest mieszkaniec Oleszyc. Zguba została mu już zwrócona.

– Wzorowa postawa 18-letniej kobiety zasługuje na szczególną pochwałę. Dzięki jej zachowaniu mieszkaniec Oleszyc, odzyskał swoje pieniądze i dokumenty. Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie wystosował do znalazczyni list, w którym podziękował kobiecie za obywatelską postawę, świadczącą o uczciwości oraz zasługującą na wyrazy uznania – podsumowuje policja z Lubaczowa.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    xx - niezalogowany 2019-02-20 17:25:49

    a właściciel portfela z Oleszyc powinien zjawić się u Pani z bardzo DUŻYM  bukietem kwiatów w podziękowaniu ,że uniknął kłopotów /utrata dokumentów/

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ania - niezalogowany 2019-02-20 18:49:35

    Oczywiscie za znaleziennie NALEZY sie wynagrodzenie 10 %

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    JS - niezalogowany 2019-02-20 21:52:29

    Wspaniała postawa, godna pochwały. Niech dobro do Pani wróci.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości