Wszystkie ręce na pokład! Głosowanie, w którym biorą udział projekty Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu, trwa do 16 lutego. Głosujcie, udostępniajcie, pomagajcie!
Dwa nasze projekty biorą udział w Konkursie Start-Up-Med:
fot.Wojewódzki Szpital im. św. o. Pio w Przemyślu
Hybrydowy model rehabilitacji kardiologicznej w grupie pacjentów objętych programem KOS-Zawał.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze