Reklama

2 projekty szpitala w Przemyślu biorą udział w konkursie Start-Up-Med. Zagłosuj!

Wszystkie ręce na pokład! Głosowanie, w którym biorą udział projekty Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu, trwa do 16 lutego. Głosujcie, udostępniajcie, pomagajcie!

Dwa nasze projekty biorą udział w Konkursie Start-Up-Med:

✔ Hybrydowy model rehabilitacji kardiologicznej w grupie pacjentów objętych programem KOS-Zawał. https://www.rynekzdrowia.pl/.../wojewodzki-szpital-im-sw.../
✔ Stworzenie aortic center - centrum kompleksowego leczenia tętniaków tętnicy głównej na oddziale chirurgii naczyniowej https://www.rynekzdrowia.pl/.../wojewodzki-szpital-im-sw.../


fot.Wojewódzki Szpital im. św. o. Pio w Przemyślu
Hybrydowy model rehabilitacji kardiologicznej w grupie pacjentów objętych programem KOS-Zawał.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama