Reklama

21-latek spadł z zapory w Solinie

13/11/2016 12:35

Nocna akcja ratunkowa zakończyła się sukcesem.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 2 w nocy. 21–letni rzeszowianin był w towarzystwie swoich znajomych. Spacerowali po koronie zapory. W pewnym momencie młody mężczyzna prawdopodobnie sam skoczył do wody.

Jego towarzysze, nie mogąc mu samodzielnie pomóc, wezwali służby ratownicze. Na pomoc ruszyli policjanci i strażacy z Leska i Polańczyka. Gdy pojawili się na miejscu, 21-latek trzymał się betonowego filara, tuż przy tamie.

- Akcja ratownicza był trudna. Silny wiatr, lodowata woda i niska temperatura utrudniały działania. Jednakże profesjonalne działanie policjantów i strażaków z jednostek w Lesku i OSP w Polańczyku zakończyły się sukcesem. Mężczyznę wyciągnięto z wody, trafił pod opiekę ratowników medycznych. Policjanci ustalili, że młody człowiek był nietrzeźwy – informuje serwis prasowy leskiej policji.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    podatnik - niezalogowany 2016-11-13 14:50:16

    Ciekawe kto pokryje koszty tej akcji ratowniczej?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    pamela - niezalogowany 2016-11-13 17:25:29

    No właśnie ciekawe kto kryje koszty , ja bym go tam zostawiła jak sam skoczył , niestety mamy takie czasy jakie mamy ciekawe co rodzice na to , pewnie pogłaszczą po główce synku dobrze że nic ci się nie stało i za jakiś czas będzie kolejny szczeniacki wybryk z jeszcze gorszym skutkiem

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soad - niezalogowany 2016-11-13 17:53:19

    No a może kolo należy do klubu tzw. Morsów ?!?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości