Reklama

21 nowych funkcjonariuszy BiOSG [ZDJĘCIA]

Dziś, 3 stycznia 2020 r. w komendzie Bieszczadzkiego Oddziału SG w Przemyślu odbyło się 1. w tym roku ślubowanie nowych funkcjonariuszy. Komendant BiOSG gen. bryg. SG Robert Rogoz odebrał ślubowanie od 21 osób.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    vales - niezalogowany 2020-01-03 23:47:15

    Jak oni wybierają tych pseudo funkcjonariuszy ? Kiedyś za prosiaka , potem za malucha a teraz ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    vales - niezalogowany 2020-01-03 23:49:51

    Coraz więcej kobiet czyli jak zwykle więcej biurokracji uważającej się za "funkcjonariusza" a to zwykła wieś .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kodzak - niezalogowany 2020-01-04 07:26:24

    A teraz już bez pleców bo się czasu zmieniły.  TY chyba bardzo zazdroscisz bo pewnie prosiaka  i malucha nie miałeś....A dzieci twoje niestety musiału pojechać na zmywak do Anglii lub Holandii hahahaha 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama