Reklama

22-latek włamywał się do automatów do gry

04/06/2016 15:12

Mieszkaniec gminy Radymno dwukrotnie włamał się do automatów do gier, wzbogacając się o ok. 5 tys. zł. Kilka dni temu został zatrzymany podczas kolejnej próby włamania.

22-letni włamywacz został ujęty przez pracownika stacji paliw podczas proby włamania do znajdującego się w obiekcie automatu.  Sprawca, przy pomocy elektroniczniego urządzenia uruchomił menu serwisowe  maszyny  i próbował wypłacić z niej pieniądze. Pracownik stacji paliw przekazał mężczyznę oraz  jego "narzędzia" w ręce policji. 

Funkcjonariusze ustalili, że mieszkaniec gminy Radymno pod koniec maja pokonał zabezpieczenia elektroniczne jednej z maszyn na terenie Jarosławia, w wyniku czego pokrzywdzona firma poniosła straty w wysokości 4135 zł. Końcem kwietnia sprawca działał także na terenie Korczowej, skąd zabrał ok. 800 złotych.  Za popełnione czyny  grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    zenek - niezalogowany 2016-06-04 16:07:37

    Przeciez to straszne powinni go na krzeslo za to rozboj w bialy dzien chcial okrasc zlodzieji przeciez te wszystkie maszyny sa nie legalne i okradaja hapaczy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wtf - niezalogowany 2016-06-04 20:46:12

    złodziej złodzieja okrada ale więzienie grozi tylko jednemu? o co chodzi? Polska to naprawdę dzieny kraj :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    IOJIJIEW - niezalogowany 2016-06-05 11:43:05

    huj w dupe pajacowi zamknac dziada i te całE bezmozgowe społeczenstwo :d 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama