Mieszkaniec gminy Radymno dwukrotnie włamał się do automatów do gier, wzbogacając się o ok. 5 tys. zł. Kilka dni temu został zatrzymany podczas kolejnej próby włamania.
22-letni włamywacz został ujęty przez pracownika stacji paliw podczas proby włamania do znajdującego się w obiekcie automatu. Sprawca, przy pomocy elektroniczniego urządzenia uruchomił menu serwisowe maszyny i próbował wypłacić z niej pieniądze. Pracownik stacji paliw przekazał mężczyznę oraz jego "narzędzia" w ręce policji.
Funkcjonariusze ustalili, że mieszkaniec gminy Radymno pod koniec maja pokonał zabezpieczenia elektroniczne jednej z maszyn na terenie Jarosławia, w wyniku czego pokrzywdzona firma poniosła straty w wysokości 4135 zł. Końcem kwietnia sprawca działał także na terenie Korczowej, skąd zabrał ok. 800 złotych. Za popełnione czyny grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przeciez to straszne powinni go na krzeslo za to rozboj w bialy dzien chcial okrasc zlodzieji przeciez te wszystkie maszyny sa nie legalne i okradaja hapaczy
złodziej złodzieja okrada ale więzienie grozi tylko jednemu? o co chodzi? Polska to naprawdę dzieny kraj :)
huj w dupe pajacowi zamknac dziada i te całE bezmozgowe społeczenstwo :d
Złodziej okradł złodzieji i jescze zatrzymała go policja no no niezły news.....
Przeciez to straszne powinni go na krzeslo za to rozboj w bialy dzien chcial okrasc zlodzieji przeciez te wszystkie maszyny sa nie legalne i okradaja hapaczy
złodziej złodzieja okrada ale więzienie grozi tylko jednemu? o co chodzi? Polska to naprawdę dzieny kraj :)
huj w dupe pajacowi zamknac dziada i te całE bezmozgowe społeczenstwo :d