22-letni mieszkaniec Przemyśla odpowie za pobicie dwóch mężczyzn. Sprawca uderzył ich pięścią w twarz. Pokrzywdzeni z urazami zostali przewiezieni do szpitala.
Do zdarzenia doszło 3 kwietnia około godziny 4.30 na ulicy Reymonta w Przemyślu. Dwaj mężczyźni wyszli z lokalu i wracali do domów. – W pewnym momencie zostali zaczepieni przez mężczyznę, który wcześniej przebywał w tym samym barze. 22-latek bez słowa uderzył jednego z nich pięścią w twarz a po chwili podobny cios zadał drugiemu z mężczyzn. Obaj zaatakowani z urazami trafili do szpitala – informuje podkom. Bogusława Sebastianka, oficer prasowy KMP w Przemyślu.
Policjantom udało się ustalić sprawcę pobicia i zatrzymać go. 22-letni mieszkaniec Przemyśla usłyszał zarzuty i złożył wyjaśnienia. Z uwagi na chuligański charakter tego przestępstwa, prokurator na wniosek śledczych zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych na odległość 50 metrów i zakaz opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kiedyś bandytów zamykali od razu - nie wiem dlaczego teraz pozostają na wolności choć paragrafy za pobicie czy próbę zabójstwa (bo tak należy to traktować gdyby upadł któryś z uderzonych np. głową na krawężnik ) nie zmieniły się.
Kiedyś bandytów zamykali od razu - nie wiem dlaczego teraz pozostają na wolności choć paragrafy za pobicie czy próbę zabójstwa (bo tak należy to traktować gdyby upadł któryś z uderzonych np. głową na krawężnik ) nie zmieniły się.