Dowód rejestracyjny samochodu albo legitymacja szkolna lub studencka wystarczą, aby w piątek, 22 września br., bezpłatnie podróżować autobusami PKS Przemyśl na trasie gmina Żurawica – Przemyśl i Przemyśl – gmina Żurawica.
autor: KiB
22 września każdego roku przypada Europejski Dzień bez Samochodu. W br., dzięki wspólnej inicjatywie wójta gminy Żurawica Tomasza Szeleszczuka oraz szefostwa PKS Przemyśl, mieszkańcy wszystkich miejscowości tej gminy będą mogli tego dnia jeździć autobusami PKS Przemyśl za darmo. Wystarczy, że zabiorą ze sobą dowód rejestracyjny swojego auta (w razie kontroli biletów należy okazać dowód rejestracyjny pojazdu jako dokument uprawniający do całodziennych, bezpłatnych przejazdów). Dzieci, młodzież i studenci mogą skorzystać z bezpłatnych przejazdów na takiej samej zasadzie, jak dorośli. Wystarczy, że okażą kierowcy autobusu albo kontrolerowi ważną legitymację szkolną lub studencką. Jak już wspomnieliśmy, akcja obejmuje wszystkie połączenia autobusowe realizowane przez PKS Przemyśl na trasie wszystkich miejscowości gminy Żurawica do Przemyśla i z powrotem.
Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze