Reklama

22 września PKS-em za darmo, czyli Dzień bez Samochodu w gminie Żurawica

21/09/2023 09:15

Dowód rejestracyjny samochodu albo legitymacja szkolna lub studencka wystarczą, aby w piątek, 22 września br., bezpłatnie podróżować autobusami PKS Przemyśl na trasie gmina Żurawica – Przemyśl i Przemyśl – gmina Żurawica.

autor: KiB

22 września każdego roku przypada Europejski Dzień bez Samochodu. W br., dzięki wspólnej inicjatywie wójta gminy Żurawica Tomasza Szeleszczuka oraz szefostwa PKS Przemyśl, mieszkańcy wszystkich miejscowości tej gminy będą mogli tego dnia jeździć autobusami PKS Przemyśl za darmo. Wystarczy, że zabiorą ze sobą dowód rejestracyjny swojego auta (w razie kontroli biletów należy okazać dowód rejestracyjny pojazdu jako dokument uprawniający do całodziennych, bezpłatnych przejazdów). Dzieci, młodzież i studenci mogą skorzystać z bezpłatnych przejazdów na takiej samej zasadzie, jak dorośli. Wystarczy, że okażą kierowcy autobusu albo kontrolerowi ważną legitymację szkolną lub studencką. Jak już wspomnieliśmy, akcja obejmuje wszystkie połączenia autobusowe realizowane przez PKS Przemyśl na trasie wszystkich miejscowości gminy Żurawica do Przemyśla i z powrotem.

Reklama

Zapraszamy!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości