Pierwsza grupa młodych adeptów przyjętych do służby w jubileuszowym, 30. roku funkcjonowania Bieszczadzkiego Oddziału SG, złożyło ślubowanie 12 marca w komendzie oddziału w Przemyślu.
Wśród nowych pograniczników jest 16 mężczyzn i 8 kobiet, większość pochodzi z Podkarpacia (2 osoby z woj. małopolskiego, 1 ze śląska). Najmłodszy z przyjętych ma 20 lat. Połowa ma wykształcenie wyższe, pozostali średnie. Po zakończonych szkoleniach trafią do służby w placówkach SG w Medyce, Korczowej i Lubaczowie. Ślubowanie złożone w asyście pocztu sztandarowego przyjął komendant gen. bryg. SG Robert Rogoz.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Rodzina na swoim+ i nepotyzm + to charakterystyka formacji. Oby im kiedyś nie zabrano przywilejów emerytalnych jak wielu przyzwoitym funkcjonariuszom służącym po 1990 r. Ojczyźnie. Partyjniacy z Pis podobnie jak towarzysze z PZPR naznaczają kto jest "słuszny" a kto nie. Wspieranie partyjniaków łamiących KONSTYTUCJĘ I INNE PRAWA - W TAKI CZY INNY SPOSÓB - BĘDZIE MIAŁO KIEDYŚ KONSEKWENCJE DLA TOWARZYSZY OPORTUNISTÓW I DUPOWŁAZÓW.
Ta formacja nadaje się w pierwszej kolejności do kontroli NIK za wszechobecny nepotyzm... Blado widzę (niestety) przyszłość Polski...
To chyba już jedna z ostatnich rodzinnnych firm z polskim kapitałem w Przemyślu , której nie zamknięto z powodu covicdu .
wylewacie swoj zal bo Wam się nie udało? Smieszni ludzie jesteście Mlodzi ludzie chcą coś robić więcej, a wy takie teksty...Buahaha jesteście nie mądrzy jeśli myślicie ze każdy z tych ludzi jest synem komendanta buahaha
Nikt nie mówi o synu czy córce komendanta, wystarczy, że jest "rodzina na swoim" "uwłaszczona" w ramach programu "pierwsza praca" Taki obajtkowo-pisiewiczowy modus operandi.
skąd wiecie że tam taki nepotyzm? Próbowaliście sie dostać? Ja znam wielu Strażników i żadnej z nich nie został przyjęty przez rodzinę...;))))
Albo jesteś naiwny, albo mało wiesz. Oczywiście są osoby, które bez koneksji takich czy innych pracują w tej formacji. Ale "klany" i różnej maści pociotki przesądzają o nepotycznej polityce i wizerunku.
Miś a czy Ty probowales sie dostać do tej formacji??
Rodzina na swoim+ i nepotyzm + to charakterystyka formacji. Oby im kiedyś nie zabrano przywilejów emerytalnych jak wielu przyzwoitym funkcjonariuszom służącym po 1990 r. Ojczyźnie. Partyjniacy z Pis podobnie jak towarzysze z PZPR naznaczają kto jest "słuszny" a kto nie. Wspieranie partyjniaków łamiących KONSTYTUCJĘ I INNE PRAWA - W TAKI CZY INNY SPOSÓB - BĘDZIE MIAŁO KIEDYŚ KONSEKWENCJE DLA TOWARZYSZY OPORTUNISTÓW I DUPOWŁAZÓW.
Ta formacja nadaje się w pierwszej kolejności do kontroli NIK za wszechobecny nepotyzm... Blado widzę (niestety) przyszłość Polski...
To chyba już jedna z ostatnich rodzinnnych firm z polskim kapitałem w Przemyślu , której nie zamknięto z powodu covicdu .