Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28-letnia kobieta kierująca fiatem cinquecento zasnęła podczas jazdy i uderzyła w przydrożny pustostan. Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano w Ruszelczycach w powiecie przemyskim. Kobieta trafiła do szpitala – informuje KMP w Przemyślu.
Pomocy kierującej udzielił świadek zdarzenia. O zajściu zawiadomił jej rodzinę. 28-latka pojechała wraz z najbliższymi do szpitala. Tam policjanci przebadali ją na zawartość alkoholu. Alkomat wskazał w jej organizmie ponad 1,5 promila. Z ustaleń wynika, że poszkodowana wracała z pracy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.wracala z pracy pijana...spowodowała wypadek..dobrze ze to pustostan a nie przystanek z ludźmi..jak można wracać z pracy pijanym i wsiąść w dodatku do auta?gdzie Ci znajomi z pracy ze wypuścili ją w takim stanie do domu???
Ciekawe co miało większą wartość? Cinciak czy chałupka? :D
wracala z pracy pijana...spowodowała wypadek..dobrze ze to pustostan a nie przystanek z ludźmi..jak można wracać z pracy pijanym i wsiąść w dodatku do auta?gdzie Ci znajomi z pracy ze wypuścili ją w takim stanie do domu???
Ciekawe co miało większą wartość? Cinciak czy chałupka? :D