Projekt „Bezpieczniejszy Przemyśl” to jeden ze zgłoszonych w ramach budżetu obywatelskiego w kategorii I – budowa i modernizacja infrastruktury miejskiej. Głosowanie internetowe kończy się jutro, 11 października, o 24.00.
Projekt zakłada utworzenie sieci 30 zewnętrznych automatycznych defibrylatorów (AED- to aparat, który może przywrócić poprawny rytm pracy serca u osoby z nagłym zatrzymaniem krążenia (NZK). wraz ze skrzynkami wyposażonymi w klimatyzację oraz automatycznym systemem alarmowo- powiadającym o użyciu defibratora na terenie miasta Przemyśla. Zakłada się rozmieszczenie urządzeń w miejscach o natężonym przepływie ludności tj. przystankach autobusowych, autobusach komunikacji miejskiej, placach, dworcach, skrzyżowaniach i obiektach sportowych.
Zagłosować można tutaj, zaznaczając projekt B014.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Przekażą do Rzeszowa,jak wszystko.