Reklama

30 defibrylatorów trafi do Przemyśla? Wszystko w rękach przemyślan [WIDEO]

10/10/2020 14:17

Projekt „Bezpieczniejszy Przemyśl” to jeden ze zgłoszonych w ramach budżetu obywatelskiego w kategorii I – budowa i modernizacja infrastruktury miejskiej. Głosowanie internetowe kończy się jutro, 11 października, o 24.00.

Projekt zakłada utworzenie sieci 30 zewnętrznych automatycznych defibrylatorów (AED- to aparat, który może przywrócić poprawny rytm pracy serca u osoby z nagłym zatrzymaniem krążenia (NZK).  wraz ze skrzynkami wyposażonymi w klimatyzację oraz automatycznym systemem alarmowo- powiadającym o użyciu defibratora na terenie miasta Przemyśla. Zakłada się rozmieszczenie urządzeń  w miejscach o natężonym przepływie ludności tj. przystankach autobusowych, autobusach komunikacji miejskiej, placach, dworcach, skrzyżowaniach i obiektach sportowych.
Zagłosować można tutaj, zaznaczając projekt B014.




pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    maria - niezalogowany 2020-10-11 18:57:28

    Przekażą do Rzeszowa,jak wszystko.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości