Reklama

300-lecie konsekracji

26/05/2016 11:06

W ostatnią niedzielę oo. Franciszkanie-Reformaci z Jarosławiu obchodzili 300. rocznicę konsekracji kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej.

Jubileuszowi towarzyszyła konferencja naukowa oraz[paywall] wystawy artystów zgromadzonych w Kazimierskiej Konfraterni Sztuki. Główną częścią uroczystości była odprawiona w niedzielę uroczysta msza św. pod przewodnictwem JE ks. abpa Adama Szala, metropolity przemyskiego.

Po eucharystii zorganizowano w ogrodach klasztornych piknik franciszkański z atrakcjami dla dzieci, zapewniający wszystkim dobrą zabawę . Podsumowaniem pikniku był występ Jacka Wista z zespołem.


fot.Roman Kijanka
Piknik franciszkański zgromadził sporo osób.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama