W ostatnią niedzielę oo. Franciszkanie-Reformaci z Jarosławiu obchodzili 300. rocznicę konsekracji kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej.
Jubileuszowi towarzyszyła konferencja naukowa oraz[paywall] wystawy artystów zgromadzonych w Kazimierskiej Konfraterni Sztuki. Główną częścią uroczystości była odprawiona w niedzielę uroczysta msza św. pod przewodnictwem JE ks. abpa Adama Szala, metropolity przemyskiego.
Po eucharystii zorganizowano w ogrodach klasztornych piknik franciszkański z atrakcjami dla dzieci, zapewniający wszystkim dobrą zabawę . Podsumowaniem pikniku był występ Jacka Wista z zespołem.
fot.Roman Kijanka
Piknik franciszkański zgromadził sporo osób.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze