W piątek, 27 lutego, około g. 19.30 funkcjonariusze z komisariatu w Oleszycach, w trakcie patrolu rejonu służbowego w Bihalach, zauważyli dwóch mężczyzn jadących skuterem. Pasażer nie miał na sobie kasku ochronnego. Mundurowi zdecydowali się przeprowadzić kontrolę.
Jednośladem kierował 34-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego, od którego policjanci wyczuli alkohol. Alkomat wskazał w jego organizmie ponad promil. Pasażer natomiast – 31-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego, wydmuchał prawie 2 promile alkoholu. Co więcej, motorower nie posiadał aktualnych badań technicznych.
„34-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego za popełnione czyny odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności”
– przekazała lubaczowska policja.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze