Reklama

34-letni kierowca jednośladu wydmuchał ponad promil

06/03/2026 11:21

W piątek, 27 lutego, około g. 19.30 funkcjonariusze z komisariatu w Oleszycach, w trakcie patrolu rejonu służbowego w Bihalach, zauważyli dwóch mężczyzn jadących skuterem. Pasażer nie miał na sobie kasku ochronnego. Mundurowi zdecydowali się przeprowadzić kontrolę.

Jednośladem kierował 34-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego, od którego policjanci wyczuli alkohol. Alkomat wskazał w jego organizmie ponad promil. Pasażer natomiast – 31-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego, wydmuchał prawie 2 promile alkoholu. Co więcej, motorower nie posiadał aktualnych badań technicznych.

„34-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego za popełnione czyny odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności”

– przekazała lubaczowska policja.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama