Reklama

4-latek wbiegł pod koła roweru. Ucierpiał rowerzysta

21/05/2016 10:10

Kiedy dziecko wbiegło na ścieżkę rowerową 62-letni mężczyzna zmuszony był do gwałtownego hamowania. W wyniku doznanych obrażeń trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj, ok. g. 15. Wg ustaleń policji kierujący rowerem mieszkaniec Przemyśla jechał prawidłowo, wyznaczoną ścieżką. Czterolatek wbiegł wprost pod koła jego pojazdu. W wyniku gwałtownego hamowania mężczyzna upadł i doznał poważnych obrażeń ręki. Decyzją ratowników medycznych został przewieziony do szpitala. Dziecku nic się nie stało. 

Aktualnie trwa postępowanie, które wyjaśni okoliczności tego zdarzenia.


AM, KMP Przemyśl
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    WW - niezalogowany 2016-05-21 11:06:11

    Bo to pierwszy raz? Jadąc ścieżką niejednokrotnie byłam zmuszona w ostatniej chwili hamować bo ludzie nie wiedzą do czego służy ścieżka rowerowa i albo mijałam spacerujących z wózkami albo z psami czy też dzieci bawiące się na środku ścieżki.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wiesiu - niezalogowany 2016-05-21 11:15:50

    Pociągnął bym rodicow do odpowiedzialności 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama