Reklama

40-latek poszukiwany listem gończym zatrzymany w Oleszycach


Od odbycia kary uchylał się od jakiegoś czasu 40-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego. Sąd Rejonowy w Biłgoraju wydał za nim list gończy. W końcu wpadł jednak w ręce policjantów z oleszyckiego komisariatu. Nie uniknie już odpowiedzialności karnej.


Mężczyznę dzielnicowi z Komisariatu Policji w Oleszycach zatrzymali w środę, 11 marca po tym, jak ustalili jego miejsce pobytu . Przebywający w Oleszycach 40-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego, próbując uniknąć kary pozbawienia wolności, wcześniej przebywał za granicą.

Podczas sprawdzenia w policyjnych systemach mundurowi z Oleszyc potwierdzili, że jest on poszukiwany listem gończym. Ciążył na nim zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości, pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dodatkowo mężczyzna  był już wcześniej skazany za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości.

Reklama

Jak przekazała Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie, bezpośrednio po zatrzymaniu 40-latek  został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi 6 miesięcy.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/03/2026 14:54
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama