Od odbycia kary uchylał się od jakiegoś czasu 40-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego. Sąd Rejonowy w Biłgoraju wydał za nim list gończy. W końcu wpadł jednak w ręce policjantów z oleszyckiego komisariatu. Nie uniknie już odpowiedzialności karnej.
Mężczyznę dzielnicowi z Komisariatu Policji w Oleszycach zatrzymali w środę, 11 marca po tym, jak ustalili jego miejsce pobytu . Przebywający w Oleszycach 40-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego, próbując uniknąć kary pozbawienia wolności, wcześniej przebywał za granicą.
Podczas sprawdzenia w policyjnych systemach mundurowi z Oleszyc potwierdzili, że jest on poszukiwany listem gończym. Ciążył na nim zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości, pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dodatkowo mężczyzna był już wcześniej skazany za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości.
Jak przekazała Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie, bezpośrednio po zatrzymaniu 40-latek został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi 6 miesięcy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze