Reklama

62-letni mieszkaniec Przemyśla ukradł nastolatkowi rower

Grozi mu kara do 5 lat pozbawiania wolności.

28 marca br. ukradziono rower należący do 13-latka z Przemyśla. Chłopiec przypiął go do barierki na osiedlu Popielów i poszedł z kolegami na spacer.

Po około 30 minutach wartego 1300 zł jednośladu już nie było.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu wytypowali mężczyznę, który mógł mieć związek z kradzieżą.

Kiedy policjanci odwiedzili 62-letniego przemyślanina, jego matka poinformowała ich, że jej córka właśnie odwiozła rower do komendy policji.

4 kwietnia mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Nie przyznał się do przedstawionego mu zarzutu. Oświadczył, że zabrał rower, ponieważ leżał niezabezpieczony, a w pobliżu nie było jego właściciela.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości