Reklama

70 lat dla Sanoczanki, puchar dla Skołoszowa

11/08/2018 11:00

W niedzielę 29 lipca 70 lecie istnienia klubu obchodziła Sanoczanka Święte. Klub zorganizował uroczyste obchody. Gościł też rozgrywki o Puchar Wójta Radymno, po który sięgnął w tym roku LKS Skołoszów.

W niedzielę Święte zawojował sport. Od samego rana trwały obchody urodzin tutejszej Sanoczanki. A,  że klubowi stuknęła już siedemdziesiątka to było na bogato. Rano odbyła się[paywall] msza w intencji zawodników i działaczy. Po niej nastąpił przemarsz pod pomnik Jana Pawła II, gdzie złożono kwiaty. Tuż przed południem nastąpiło oficjalne otwarcie imprezy.

Najbardziej zasłużeni dla klubu zostali uhonorowani odznakami OZPN, po czym zaczęła się sportowa rywalizacja. Najpierw towarzysko zagrali młodzi adepci futbolu, a potem seniorzy powalczyli o Puchar Wójta. Po turnieju  odbył się piknik rodzinny, a zgromadzeni na imprezie sympatycy klubu i dobrej rozrywki bawili się godzin nocnych na zabawie tanecznej do której przygrywał zespół muzyczny EFECT Band oraz DJ Badylll, Dj NyGa,& Friends.

Reklama

Dodatkowym wyróżnieniem dla klubu było goszczenie tegorocznej edycji rozgrywek o puchar Wójta Radymno. Do rywalizacji przystąpiły cztery lokalne ekipy. Jako gospodarz Sanoczanka Święte, jej rywal z za miedzy Strażak Sośnica, LKS Skołoszów oraz Łęk Ostrów. W tej stawce najlepszym zespołem okazał się LKS Skołoszów. Najpierw po zaciętym spotkaniu odprawił 1-0 gospodarza turnieju Sanoczankę. Potem równie minimalną różnicą pokonał Łęk Ostrów, który wcześniej w drodze do finału efektownie bo 5-1 pokonał Strażaka.

 

Reklama

Półfinały

ŁĘK Ostrów 5-1 STRAŻAK Sośnica

SANOCZANKA Święte 0-1 LKS Skołoszów

 

Finał

LKS SKOŁOSZÓW 1-0 ŁĘK Ostrów


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama