Policjanci z Jarosławia podsumowali czerwiec na drogach powiatu jarosławskiego.
W tym czasie doszło do 2 wypadków drogowych, w których dwie osoby zostały ranne (w czerwcu 2015 r. nie doszło do żadnego wypadku).
Policjanci odnotowali 71 kolizji drogowych (czerwiec 2015 r. – 56 kolizji) . Funkcjonariusze udaremnili jazdę 15 nietrzeźwym kierującym i siedmiu osobom, które wsiadły za kierownicę po użyciu alkoholu (czerwiec 2015 r. – 19 nietrzeźwych kierujących).
W ubiegłym miesiącu policjanci prowadzili m.in. działania „Prędkość”, „Trzeźwe popołudnie”.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze