Reklama

8 nowych funkcjonariuszy podkarpackiej policji [ZDJĘCIA]

Dziś, 27 sierpnia, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, nowo przyjęci funkcjonariusze złożyli ślubowanie.

Nowo przyjęci policjanci wypowiedzili słowa roty, a następnie z rąk insp. Moskwy odebrali legitymacje służbowe. Towarzyszyli im najbliżsi oraz ich przełożeni – komendanci miejscy i powiatowi, a także wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.

Za kilka dni wyjadą oni do Szkoły Policji w Katowicach, gdzie rozpoczną kurs podstawowy. Następnie rozpoczną służbę w swoich jednostkach: w Oddziale Prewencji Policji w  Rzeszowie, komendach miejskich w Rzeszowie i Tarnobrzegu oraz komendach powiatowych w Dębicy, Lubaczowie i Mielcu.  

Reklama

W 2018 roku szeregi podkarpackiej policji zasiliło 98 funkcjonariuszy. Koleje przyjęcia planowane są na wrzesień, listopad i grudzień.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    misiewi cz - niezalogowany 2018-08-27 15:24:42

    w wojsku to nawet na kuchnie takich kulsonów nie przyjmują 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    misio - niezalogowany 2018-08-27 17:16:28

    ten z lewej to ma wymagany wzrost???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    AA - niezalogowany 2018-08-27 19:01:57

    misiewi cz - Widać, że nie byłeś w wojsku :) w sumie, co się dziwić ;)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama