Dziś, 27 sierpnia, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, nowo przyjęci funkcjonariusze złożyli ślubowanie.
Nowo przyjęci policjanci wypowiedzili słowa roty, a następnie z rąk insp. Moskwy odebrali legitymacje służbowe. Towarzyszyli im najbliżsi oraz ich przełożeni – komendanci miejscy i powiatowi, a także wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.
Za kilka dni wyjadą oni do Szkoły Policji w Katowicach, gdzie rozpoczną kurs podstawowy. Następnie rozpoczną służbę w swoich jednostkach: w Oddziale Prewencji Policji w Rzeszowie, komendach miejskich w Rzeszowie i Tarnobrzegu oraz komendach powiatowych w Dębicy, Lubaczowie i Mielcu.
W 2018 roku szeregi podkarpackiej policji zasiliło 98 funkcjonariuszy. Koleje przyjęcia planowane są na wrzesień, listopad i grudzień.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
w wojsku to nawet na kuchnie takich kulsonów nie przyjmują
ten z lewej to ma wymagany wzrost???
misiewi cz - Widać, że nie byłeś w wojsku :) w sumie, co się dziwić ;)