Już niebawem Galeria Sanowa zamieni się w przystań piratów! Na wszystkich małych rozbójników, poszukiwaczy skarbów i nieustraszonych morskich podróżników czekają niesamowite przygody i moc wrażeń. Dołączcie do wyprawy po piracki skarb, arrr!
– Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalnie dla dzieci mnóstwo fantastycznych atrakcji dzięki którym będą miały okazję wcielić się w prawdziwych korsarzy i stawić czoła pirackim zadaniom - opowiada Monika Rokita Specjalista ds. Marketingu Galerii Sanowa. – Morskie warsztaty artystyczne, pirackie studio tatuażu i malowanie twarzy, gry sprawnościowe, animacje taneczne i wspólne śpiewanie pirackich piosenek podczas koncertu szantowego, to część atrakcji. Ponadto, podczas naszej imprezy dzieci będą miały do pokonania piracki tor przeszkód składający się z kilku konkurencji – na końcu każde dziecko otrzyma upominek w postaci pirackiej chusty na głowę, magnesu z motywem pirackim oraz pirackiego długopisu.
Ten dzień nie obejdzie się bez kolorowych dmuchańców, waty cukrowej i popcornu – dla maluchów zupełnie za darmo!
Pamiętajcie – bez Was nie płyniemy! Wyprawa po skarb wyrusza 4 czerwca o godz. 13:00.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.wlasnie synka zabieram na to, uwielbia pirackie klimaty, pozniej lody i na koncu wymarzony rower!!:) sateraz niezle promocje w media ex. wiec mam nadzieje, ze cos znajdziemy i fajnego i niedrogiego
ze swojej strony polecam "best figo", moj mlody ma i oczy mu sie swieca jak psu jajco ;) indiany tez sa dobre.
wlasnie synka zabieram na to, uwielbia pirackie klimaty, pozniej lody i na koncu wymarzony rower!!:) sateraz niezle promocje w media ex. wiec mam nadzieje, ze cos znajdziemy i fajnego i niedrogiego
ze swojej strony polecam "best figo", moj mlody ma i oczy mu sie swieca jak psu jajco ;) indiany tez sa dobre.