W trakcie niedzielnej, drugiej tury wyborów prezydenckich Andrzej Duda, europoseł Prawa i Sprawiedliwości, ostatecznie zdeklasował ubiegającego się o reelekcję prezydenta Bronisława Komorowskiego i to najpewniej on obejmie najwyższy urząd w państwie.
Na Podkarpaciu znajdowały się 4 okręgi wyborcze. W II turze wyborów najwyższe poparcie Andrzej Duda uzyskał w okręgu rzeszowskim. Zdobył tam 72,90 procent głosów, zaś jego polityczny konkurent 27,10 procent głosów.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Masakra!!!Podkarpacie moherem stoi!...
Jeśli się władzą … Jeśli się władzą nie zachłyśniesz I ona cię nie zauroczy To nawet gdy na moment przyśniesz Będziesz mógł spojrzeć ludziom w oczy Ty władzę bierzesz przecież po to By hołd oddawać wzorcom starym Aby nie służyć idiotom I kłamcom by nie dawać wiary Przywróć normalność w kraju naszym Który od wieków prosi Boga By zabrał od nas tych Judaszy Którym ojczyzna nie jest droga Niechaj frymarczą zasadami Bogiem ojczyzną i honorem Niechaj się oszukują sami Sodomy i Gomory wzorem Ty masz Andrzeju stać na straży Praw Boskich które tu od wieków Sprawiają że nasz naród marzy By widzieć człowieka w człowieku.
Młodzi głosują na swojego prezydenta Dude i chwała im za to. A moherem jesteś ty skoro glosowales na moherowego prezydenta.
Dzięki Bogu , są zmiany Jesienią ciąg dalszy nastąpi . A zważywszy ,że do akcji przystąpi w najbliższych wyborach Kukiz , który w I-szej turze jak wiadomo dostał 20,8 % głosów , to Po -siarze jak wynika z matematyki , nie mogą stanowić większości . Nawet gdyby liczyli na koalicję ze służalczym PSL-em , to razem , co najwyżej mogą dostać trzydzieści kilka procent głosów , co tak naprawdę nic nie daje . Koniec dobijania resztek polskiego przemysłu , koniec pomysłu ze sprzedażą polskiej ziemi, koniec z wariackim pomysłem związanym z prywatyzacja polskich Lasów Pąństwowych. Koniec z podatkiem katastralnym , którego efekty byłyby wręcz katastrofalne dla polskich obywateli. Nareszcie trzeba zmienić skład Trybunału Konstytucyjnego , który blokuje utrzymanie działek w rękach działkowiczów polskich od okresu przedwojennego. Czas na zapowiadane , a blokowane przez PO zamierzenia zmierzające na opodatkowanie wiecznie nienażartych obcych hiper i super marketów, banków. Czas na urealnienie najniższej płacy w Polsce , likwidację lub radykalne ograniczenie w stosowaniu umów śmieciowych , czyli umów zleceń. Oczywiście ,że będzie lub już jest opluwanie pomysłów przez służących z PO i ich popleczników z USA , Bliskiego Wschodu i Eurokołchozu , a zwłaszcza nowego fihrera w spódnicy Makreli Engeli , która za realizację planów niemieckich / likwidacja polskich stoczni , hut , kopalń i wielu innych gałęzi polskiego przemysłu , obdarowała jej poplecznika her Thuska 2 dwoma medalami i " godnym " , popłatnym stanowiskiem w Brukseli / roczna gaża około 300 000euro rocznie/. Słusznie określił go w czasie posiedzenia w Brukseli jeden z brytyjskich europosłów " ostatnim emigrantem".
wszystko zawiera się w słowach Bóg Honor i Ojczyzna i to są wartości największe nigdy nie osiągalne przez zwykłych zakompleksionych tchórzy miotających się w przerażającej historii własnego niebytu
JEŚLI SPOJRZEĆ NA SONDAŻE TO NA GŁUPKA DUDE GŁOSOWALI LUDZIE PO PODSTAWÓWCE I SZKOLE ZAWODOWEJ TAKIM ELEKTORATEM SZCZYCI SIĘ DUDA CO PREZENTUJE ...TO NIE LATA 80 TE GDY WYBIERALIŚMY ELEKTRYKA ....ALE POCZEKAMY ZOBACZYMY CZEKAM NA ZMNIEJSZENIE WIEKU EMERYTALNEGO !!!!!!!!
WAS JUŻ CAŁKIEM ******* WIERSZE O DUDZIE PISZĄ JESZCZE CHWILE I BĘDZIE BŁOGOSŁAWIONY ANDRZEJ DUDA ŻENADA
W większości to młodzi głosowali na Dudę .Moher popiera Bronka z racji że wywodzą się z PRLu.Młodzi znają hasła PO , które nie były emitowane w czasie kampanii, ale były odczuwalne przez cały czas rządzenia PO, tzn.: PO co tabletka PO, najlepszą antykoncepcją jest PO – tzn do d..py.PO co tabletki PO co prezerwatywy, Nie ma to jak rządy PO
Zwykle daje sie zwyciezcy 100 dni, aby pokazal,czy potraktowal powaznie obietnice zlozone wyborcom. Poczekamy, zobaczymy. A po 100 dniach, ocena pracy winnabyc bardzo sprawiedliwa. I bez taryfy ulgowej.
do ''ADI1313 178.197.231.108'' Choćby „bulu” Choćby się Bronek mocno naprężył Choćby namawiał straszył tumanił Choćby w marzeniach właśnie zwyciężył Choćby był pewien że nas omamił Choćby go poparł król Europy I Wojewódzki wraz z chytrym Lisem I baby w mieście i na WSI chłopy Chociażby błysnął wielkim pomysłem Chociażby usiadł na sierpa czubku I w potylicę oberwał młotem Choćby namówił wszystkich półgłówków Choćby przekonał całą hołotę Choćby poparcie miał od Putina I zbałamucił by też Makrelę Choćby go poparł i duch Lenina To tak naprawdę znaczy niewiele To tak naprawdę koniec łamagi Na nic starania i próżne trudy Dziś wszyscy widzą że król jest nagi I nie pokonał Andrzeja Dudy.
Masakra!!!Podkarpacie moherem stoi!...
Jeśli się władzą … Jeśli się władzą nie zachłyśniesz I ona cię nie zauroczy To nawet gdy na moment przyśniesz Będziesz mógł spojrzeć ludziom w oczy Ty władzę bierzesz przecież po to By hołd oddawać wzorcom starym Aby nie służyć idiotom I kłamcom by nie dawać wiary Przywróć normalność w kraju naszym Który od wieków prosi Boga By zabrał od nas tych Judaszy Którym ojczyzna nie jest droga Niechaj frymarczą zasadami Bogiem ojczyzną i honorem Niechaj się oszukują sami Sodomy i Gomory wzorem Ty masz Andrzeju stać na straży Praw Boskich które tu od wieków Sprawiają że nasz naród marzy By widzieć człowieka w człowieku.
Młodzi głosują na swojego prezydenta Dude i chwała im za to. A moherem jesteś ty skoro glosowales na moherowego prezydenta.