Tegoroczny piknik Augustiada odbędzie się 10 czerwca na obiektach Salezjan w Przemyślu. Co w programie?
Jak zwykle intensywnie. Będą występy artystyczne uczniów, salezjańskiej orkiestry, podhalańskich Szarotek i chóru Vox Iuventum oraz zespołu Agness.
Do tego turnieje piłkarskie oraz inne sportowe aktywności, zaprezentują się służby mundurowe oraz medyczne, w tym z pokazem pierwszej pomocy. Będzie można się przejechać quadem lub konno, zajrzeć do miasteczka ruchu drogowego i wspiąć się na dmuchańce.
Ponadto piana party, kręgle na powietrzu i inne atrakcje. Impreza rusza o godz. 15 i potrwa do wieczora. Zapraszamy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze