Już w sobotę, 14 czerwca, w parafii św. Józefa (salezjanie) odbędzie się tradycyjny piknik „Augustiada”. Start o g.15.
Co w programie? Turniej piłkarski, mecz samorządowcy vs. księża, występy zespołów (Augustino, SP nr 15, Golden Dance, Zespołu Szkół Salezjańskich, Przedszkola Publicznego Zgromadzenia Sióstr Felicjanek, Przedszkola nr 3 oraz 99. Przemyskiej Drużyny Starszoharcerskiej). Nie zabraknie też pokazów służb mundurowych, gier i zabaw plenerowych. Organizatorzy zadbali też o dostępność dmuchańców i o coś, co każdego roku sprawia wiele frajdy – piana party!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze