Reklama

Awans Wólczanki już niemal pewny! Rażąca nieskuteczność Polonii

13 i 14 maja br. 29. kolejkę mistrzowskich spotkań rozegrali piłkarze IV ligi podkarpackiej.

Choć teoretycznie Izolator Boguchwała może jeszcze doścignąć Wólczankę Stal Systems Wólka Pełkińska, praktycznie podopieczni Grzegorza Sitka mogą już mrozić szampany, który powinny wystrzelić już w następnym spotkaniu, kiedy lider i przyszły III-ligowiec zmierzy się z Igloopolem Dębica u siebie. Nie ma takiej możliwości, aby przewagę 13 punktów roztrwonić. Prawdę powiedziawszy, powrót w szeregi III-ligowców Wólczanki Stal Systems był pewny już dawno. W minionej kolejce lider nie dał żadnych szans w Pruchniku Startowi, wygrywając 5:0 (2:0). Bramki strzelili: Tomasz Walat (27. min), Kamil Hul (45. min), Krzysztof Pietluch (49. min), Karol Skuba (52. min) i Wołodymyr Chorolskyj (72. min).

Przodownikowi tabeli pomógł Piast Tuczempy, który nie dał się pokonać w Boguchwale, remisując z Izolatorem 0:0.

Reklama

Wygrane zanotowali na swoim koncie zanotowały zespoły Sokoła Sieniawa i Polonii Przemyśl. Ci pierwsi pokonali na wyjeździe LKS Pisarowce 3:1 (0:1). Dwie bramki były dziełem Wojciech Tołpy (62. i 87. min), jedna Dawida Czyrnego (70. min). Ci drudzy, choć strzelili Stali Nowa Dęba cztery gole, razili nieskutecznością. Po wszystkich stworzonych stu- lub dwustuprocentowych sytuacjach wynik powinien być  dwucyfrowy.

Z punktem z Dębicy wrócił zespół KS Wiązownica. W meczu z Igloopolem padł remis 2:2 (0:1). Bramki dla gości zdobyli Walerij Sokołenko (44. min) i Adrian Mołdoch (62. min).

Reklama

Niepokój musi natomiast panować w Przeworsku. Orzeł porażką u siebie 0:2 (0:1) z Wisłokiem Wiśniowa ogromnie skomplikował sobie sytuację w tabeli.


Polonia Przemyśl – Stal Nowa Dęba 4:2 (1:1)
Bramki: 0:1 Sz. Serafin 9. min (karny), 1:1 Piątek 23. min, 2:1 Adamski 51. min, 2:2 Krawczyk 65. min, 3:2 Kazek 71. min, 4:2 Piątek 86. min.
Polonia: Cisek – Solarz, Sobol, Kuźniar, Kocój – Głuszko, Kazek, Trawka (46. Skała), Adamski – Wanat (81. Sedlaczek) – Piątek.
Stal: Bujak – Panek, K. Serafin, K. Wilk, Głowacki (19. Górak) – Domagała, Sz. Serafin, Milanowski, Rębisz – Krawczyk – M. Wilk (76. Franczyk).
Sędziował: Witold Kwaśny (Sędziszów Małopolski). Żółte kartki: Kuźniar oraz Krawczyk. Widzów: 100.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama