Reklama

Barierka przebiła samochód na wylot

O wielkim szczęściu może mówić 19-latek, który po tym jak przyszarżował volkswagenem, wypadł z jezdni i zatrzymał się na barierze przed szkołą.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 16 bm., ok. g. 20.30 w Przysietnicy.

Jadący volkswagenem w kierunku Brzozowa 19-latek nie dostosował prędkości do warunków drogowych. Na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni. Auto uderzyło w barierę ochronną przed szkołą. Uderzenie było tak silne, że metalowa rurka od barierki przeszła przez całą długość samochodu, przebijając zagłówek kierowcy. Można mówić o podwójnym szczęściu; kierowca i jego pasażer wyszli za zdarzenia cało i nikt akurat nie przechodził w tym miejscu.

19-latek był trzeźwy. Młody mistrz kierownicy posiada prawo jazdy od niespełna 4 miesięcy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem. 


fot.KPP Brzozów
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    lolkok - niezalogowany 2016-07-18 14:51:03

    daj debilowi prawo jazdy , dobrze ze inne niewinne osoby nie ucierpiały na jego debilizmie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kierowca - niezalogowany 2016-07-18 21:18:50

    Oby wyciągnął wnioski z tej przejażdżki :) Bo kolejnym razem może nie mieć tyle szczęścia :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    no name - niezalogowany 2016-07-19 11:22:20

    zostal ukarany mandatem? Prawo jazdy powinni mu zabrać!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama