Reklama

Bez niespodzianek w Pucharze Polski

Na czterech boiskach w naszym regionie (28 i 29 września br.) rozegrane zostały ćwierćfinałowe mecze w ramach Pucharu Polski na szczeblu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu.

W wyniku losowania gospodarzami wspomnianych potyczek byli V-ligowcy, którzy za rywali mieli ekipy z III i IV ligi. Tym razem niespodzianek nie było i faworyci awansowali do półfinałów, które rozegrane zostaną 12 października br. Zdecydowane zwycięstwa odniosły zespoły Wólczanki Wólka Pełkińska, JKS 1909 Jarosław i Polonii Przemyśl. Najwięcej problemów miał Sokół Sieniawa, który gościł na boisku w Świętem. Gospodarze rozegrali bardzo dobre zawody, będąc długimi fragmentami równorzędnym rywalem dla IV-ligowca. Ostatecznie musieli obyć się smakiem, przegrywając 3:4.

Wyniki:

Granica Stubno – Wólczanka Wólka Pełkińska 0:7 (0:3), bramki: Pietluch 2, Jurczak 2, Skuba, Chorolskyj, Wrona.

Płomień Morawsko – JKS 1909 Jarosław 1:5 (1:4), bramki: Magoń – Raba 2, Świech, Rop, Aab.

KS Kisielów-Pełnatycze – Polonia Przemyśl 1:7 (0:3), bramki – Kuźniar – Kalawski 3, Sedlaczek 2, Wanat 2.

Sanoczanka Święte – Sokół Sieniawa 3:4 (2:2), bramki: Gilarski, Modny, Kobrzyński – S. Padiasek, Sywyj, Gnatek, M. Padiasek.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama