Na czterech boiskach w naszym regionie (28 i 29 września br.) rozegrane zostały ćwierćfinałowe mecze w ramach Pucharu Polski na szczeblu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu.
W wyniku losowania gospodarzami wspomnianych potyczek byli V-ligowcy, którzy za rywali mieli ekipy z III i IV ligi. Tym razem niespodzianek nie było i faworyci awansowali do półfinałów, które rozegrane zostaną 12 października br. Zdecydowane zwycięstwa odniosły zespoły Wólczanki Wólka Pełkińska, JKS 1909 Jarosław i Polonii Przemyśl. Najwięcej problemów miał Sokół Sieniawa, który gościł na boisku w Świętem. Gospodarze rozegrali bardzo dobre zawody, będąc długimi fragmentami równorzędnym rywalem dla IV-ligowca. Ostatecznie musieli obyć się smakiem, przegrywając 3:4.
Granica Stubno – Wólczanka Wólka Pełkińska 0:7 (0:3), bramki: Pietluch 2, Jurczak 2, Skuba, Chorolskyj, Wrona.
Płomień Morawsko – JKS 1909 Jarosław 1:5 (1:4), bramki: Magoń – Raba 2, Świech, Rop, Aab.
KS Kisielów-Pełnatycze – Polonia Przemyśl 1:7 (0:3), bramki – Kuźniar – Kalawski 3, Sedlaczek 2, Wanat 2.
Sanoczanka Święte – Sokół Sieniawa 3:4 (2:2), bramki: Gilarski, Modny, Kobrzyński – S. Padiasek, Sywyj, Gnatek, M. Padiasek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze