Reklama

Bezimienna kładka rowerowo-piesza

Ani „Przemyskiego Niedźwiadka”, ani żadnej innej nazwy nie będzie nosiła kładka rowerowo-piesza na Sanie w Przemyślu. Taką decyzję podjęli przemyscy radni.

Podczas ostatniej tegorocznej sesji Rady Miejskiej w Przemyślu (12 grudnia br.) jednym z punktów było rozpatrzenie petycji Zarządu Powiatowego .Nowoczesna Przemyśl w sprawie nadania nazwy „Przemyskiego Niedźwiadka” kładce rowerowo-pieszej, wybudowanej w ramach projektu „Trasy Rowerowe w Polsce Wschodniej”[paywall].Projekt uchwały został oczywiście przegłosowany przez koalicyjnych radnych. Listę z ponad 400 podpisami popierającymi tę inicjatywę, złożonymi przez mieszkańców Przemyśla w połowie września 2015 r., można wyrzucić do kosza.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hrycajko - niezalogowany 2016-12-16 19:38:14

    Nie może się tak nazywać bo sformułowanie "Przemyski Niedźwiadek" powstało jeszcze w czasach minionych a więc jest skażone komuną.Nazwa może być tylko jedna i to wiadomo jaka.Hehe.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    xyz - niezalogowany 2016-12-16 19:40:53

    I bardzo dobrze. Niedlugo jeszcze beda przypisywac nazwy przystankom autobusowym

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hrycajko - niezalogowany 2016-12-16 20:56:33

    A jak - każdy imieniem kolejnej miesięcznicy więc patronów wystarczy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama