Reklama

Bezpieczeństwo po zmroku

17/02/2026 07:14

– W stronę Buszkowic od basenu ciągnie się ścieżka rowerowa, przy której od lat brakuje oświetlenia. Wieczorami na trasie jest ciemno, a rowerami bardzo często poruszają się osoby, które nie używają lampek, choć jazda po ciemku na ścieżce rowerowej obowiązkowego oświetlenia wymaga. Według mnie dla bezpieczeństwa użytkowników lampy powinny stać co jakieś 100 metrów. Niewiele bowiem trzeba, aby na niedoświetlonej trasie doszło do kolizji z innym rowerzystą albo pieszym

– zwraca uwagę na problem użytkownik dwóch kółek.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama