Reklama

Birczanie w Podkarpackiej Lidze Karate Kyokushin WKB


Młodzi zawodnicy Birczańskiego Klubu Karate Kyokushin wzięli udział w Podkarpackiej Lidze Karate Kyokushin WKB – nowym projekcie sportowym na mapie województwa podkarpackiego.


Liga składa się z pięciu turniejów, podczas których zawodnicy zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej: za wygraną walkę – 3 punkty, remis – 2 punkty, a przegraną – 1 punkt. Po piątym, finałowym turnieju, który odbędzie się 12 grudnia br. w Rzeszowie, wyłonieni zostaną najlepsi zawodnicy Podkarpackiej Ligi Karate Kyokushin. Wydarzenie objęte zostało honorowym patronatem ministerstwa sportu. Birczańscy młodzi karatecy zaprezentowali się korzystnie, co dobrze rokuje przed kolejnymi startami w sezonie.

Kolejny turniej Podkarpackiej Ligi Karate Kyokushin zaplanowany jest na 18 kwietnia br. i odbędzie się w Gorzycach.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/03/2026 09:32
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama