Młodzi zawodnicy Birczańskiego Klubu Karate Kyokushin wzięli udział w Podkarpackiej Lidze Karate Kyokushin WKB – nowym projekcie sportowym na mapie województwa podkarpackiego.
Liga składa się z pięciu turniejów, podczas których zawodnicy zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej: za wygraną walkę – 3 punkty, remis – 2 punkty, a przegraną – 1 punkt. Po piątym, finałowym turnieju, który odbędzie się 12 grudnia br. w Rzeszowie, wyłonieni zostaną najlepsi zawodnicy Podkarpackiej Ligi Karate Kyokushin. Wydarzenie objęte zostało honorowym patronatem ministerstwa sportu. Birczańscy młodzi karatecy zaprezentowali się korzystnie, co dobrze rokuje przed kolejnymi startami w sezonie.
Kolejny turniej Podkarpackiej Ligi Karate Kyokushin zaplanowany jest na 18 kwietnia br. i odbędzie się w Gorzycach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze