Był wymagający względem organizacji koncertu, ale nie miał żadnych wymagań dla siebie. Poprosił jedynie o wodę mineralną. A wcześniej wybrał się na lody. I – jak sam powiedział – warto dla nich przyjechać z Warszawy, gdzie takich nie znajdziemy.
Bogusław Kaczyński w Przemyślu przebywał 1 sierpnia 2010 r., z okazji koncertu zorganizowanego na trzydziestolecie powstania „Solidarności”. Gospodarzem imprezy było Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek”. Na swojej stronie internetowej tak opisuje to wydarzenie: „Koncert prowadził – jak zwykle w niezwykle barwny sposób – Bogusław Kaczyński. Zabrał swoimi opowieściami wypełniającą całe wzgórze zamkowe publiczność w przepiękny świat operetki i musicalu. Liczne anegdoty, które opowiadał, nie były tylko dodatkiem do muzyki, te śmieszne historie były swoistym preludium przed każdym zaśpiewanym utworem”.
fot.Paweł Bugira
Pamiątkowy wpis w kronice cukierni Fiore.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Szacunek dla śp. Pana Bogusława Kaczyńskiego. Akcent należało położyć na akterystyce osoby Pana Bogusława, Jego wielkiej kulturze, a nie na lodach z Przemyśla. W domyśle, kto ten artykuł sponsoruje? Zupełny brak taktu i subtelności. W artykule należało zaakcentować wartość Mistrza i szacunek wobec Niego, a w nawiasach ,,przemycić" walory Przemyśla. A wyszedł jak zwykle krzykliwy tytuł... Dla podreperowania nakładu (sprzedanego).
Do tej pory Telewizja Rzeszów nie wyemitowała transmisji z tego koncertu...może teraz wreszcie się uda ??
Szacunek dla śp. Pana Bogusława Kaczyńskiego. Akcent należało położyć na akterystyce osoby Pana Bogusława, Jego wielkiej kulturze, a nie na lodach z Przemyśla. W domyśle, kto ten artykuł sponsoruje? Zupełny brak taktu i subtelności. W artykule należało zaakcentować wartość Mistrza i szacunek wobec Niego, a w nawiasach ,,przemycić" walory Przemyśla. A wyszedł jak zwykle krzykliwy tytuł... Dla podreperowania nakładu (sprzedanego).
Do tej pory Telewizja Rzeszów nie wyemitowała transmisji z tego koncertu...może teraz wreszcie się uda ??
Jak on paskudnie pisał.