– Niedawno odwiedziłem rodzinne strony. Wybrałem się z rodziną na cmentarz w Nowych Sadach i jakież było moje zdziwienie, kiedy zobaczyłem, że w zasadzie nie sposób dojść do grobów, nie grzęznąć jednocześnie w błocie. Trochę wstyd, że do tej pory przy cmentarnej bramie panują takie warunki. Jeśli cmentarz odwiedza osoba starsza, na kulach, czy mająca kłopot z poruszaniem się, pokonanie takiego błotnistego odcinka stanowi duży problem. A wystarczyłoby wysypać choć trochę gruzu, by rozwiązać problem. Taka droga dojazdowa to jednak wstyd.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze