Reklama

Brązowy medal Lubomira Pisteja w Argentynie

Zawodnik KSTS Oxynet Jarosław Lubomir Pistej zdobył brązowy medal w grze mieszanej turnieju WTT Contender w argentyńskiej Mendozie.

Reprezentant Słowacji występował w parze z rodaczką Barborą Balazovą. Po wygranej z Brazylijczykami Leonardo Iizuką i Laurą Watanabe 3:0 (3, 8, 5), w ćwierćfinale pokonali inny mikst z tego kraju Carlos Ishida/Victoria Strassburger walkowerem. W półfinale L. Pistej i B. Balazova przegrali z Japończykami Miyu Nagasaki/Yuta Tanaka 0:3 (-4, -9, -6).

Słowak wystąpił także w singlu. W eliminacjach do turnieju głównego pokonał m.in. Brazylijczyka Carlosa Ishidę 3:2 (-6, -10, 8, 7, 6). W 1/16 finału wygrał z Włochem bułgarskiego pochodzenia Niagolem Stoyanovem 3:1 (7, 7, -6, 6). W 1/8 finału słowacki tenisista stołowy Oxynetu poniósł porażkę z Koreańczykiem An Jaehyunem 2:3 (-8,9,9,-6,-7).

Reklama

Quadri Aruna w prestiżowym WTT Champions

Quadri Aruna zagrał w zawodach najwyższej rangi WTT Champions w chińskim Chongqing (pula nagród 800 tys. dolarów). Fot. Agnieszka Kulka

Natomiast w zawodach najwyższej rangi WTT Champions w chińskim Chongqing (pula nagród 800 tys. dolarów) rywalizował Nigeryjczyk z portugalskim paszportem Quadri Aruna (KSTS Oxynet Jarosław). W spotkaniu o wejście do najlepszej „16” przegrał z mistrzem krakowskich Igrzysk Europejskich Francuzem Felixem Lebrunem 2:3 (-3, 9, -5, 5, -3).

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/06/2024 09:43
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama