Reklama

Brud i smród trudny do opisania

12/11/2015 07:24

– Jak co roku w listopadzie odwiedziłam moje rodzinne miasto. W czasie pobytu na cmentarzu zasańskim byłam świadkiem bulwersujących scen przy jedynej tam ubikacji, która pamięta jeszcze czasy wczesnego PRL-u. Brud, smród trudny do opisania. Nikt trzeźwo myślący nie zaryzykuje skorzystania z tego zabytku. Dwie postawione w tym okresie na parkingu przenośne toalety nie rozwiązują problemu – kolejki do nich były gigantyczne. Czy królewskiego miasta nie stać na cywilizowane ubikacje z bieżącą wodą, które ma choćby Jarosław. Może zamiast wprowadzać zakaz wjazdu na ulice przyległe do cmentarza, lepiej wprowadzić ruch jednokierunkowy i pozwolić kierowcom na odpłatne parkowanie po jednej stronie ulicy, a zebrane pieniądze przeznaczyć na wybudowanie godziwego przybytku do załatwiania potrzeb fizjologicznych.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama