Reklama

Bruno Chalicki w reprezentacji U-15

Mający za sobą już sporo udanych występów na seniorskim szczeblu w barwach Niedźwiadków Chemart Przemyśl Bruno Chalicki na przełomie roku wystąpił w reprezentacji Polski U-15 w Turnieju Nadziei Olimpijskich.

Reprezentacja Polski dowodzona przez Wojciecha Rogowskiego rywalizowała ze swoimi rówieśnikami z: Węgier, Czech i Słowacji. Trzydniowy turniej odbył się w Pieszczanach, mieście na trasie Bratysława – Trenczyn na Słowacji.

Polacy odnieśli w imprezie dwa[paywall] zwycięstwa, zajmując 2. miejsce. Najlepsi okazali się Węgrzy.

W pierwszym spotkaniu pokonali Słowację 92:81 (17:16, 23:20, 21:16, 15:24, dogrywka: 16:5). Bruno Chalicki zdobył 8 punktów w 23 minuty. Zapisał na swoim koncie także: 2 zbiórki, 1 asystę, 6 strat, 5 przechwytów i 1 blok.

Drugie spotkanie Polska przegrała z Węgrami 79:100 (25:23, 21:17, 16:25, 17:35). B. Chalicki tym razem przebywał na parkiecie 27 minut. W tym czasie zdobył 4 punkty, miał 4 zbiórki, 1 asystę, 7 strat, 1 przechwyt i 1 blok.

W trzecim pojedynku biało-czerwoni pokonali młodych Czechów 84:78 (15:24, 20:14, 26:23, 23:17). Młody zawodnik Niedźwiadków Chemart zagrał przez 14 minut. Zdobył 4 punkty, miał 3 zbiórki, 1 asystę i 3 straty.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości