Mający za sobą już sporo udanych występów na seniorskim szczeblu w barwach Niedźwiadków Chemart Przemyśl Bruno Chalicki na przełomie roku wystąpił w reprezentacji Polski U-15 w Turnieju Nadziei Olimpijskich.
Reprezentacja Polski dowodzona przez Wojciecha Rogowskiego rywalizowała ze swoimi rówieśnikami z: Węgier, Czech i Słowacji. Trzydniowy turniej odbył się w Pieszczanach, mieście na trasie Bratysława – Trenczyn na Słowacji.
Polacy odnieśli w imprezie dwa[paywall] zwycięstwa, zajmując 2. miejsce. Najlepsi okazali się Węgrzy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze