– Zastanawiam się, czy musi się wydarzyć jakieś nieszczęście, by ktoś wreszcie zareagował na fakt, że przy głównej drodze w Olszynce nie świeci się latarnia uliczna. Taki stan trwa już dobre 2 tygodnie i pomimo interwencji nikt do tej pory nie podjął się usunięcia usterki. Wydaje mi się, że leży to w gestii gminy, która powinna mieć podpisaną umowę z elektrykami, ale może się mylę. Jeśli dalej będzie tak ciemno, przejeżdżające auto może potrącić jakiegoś pieszego. Wtedy oczywiście nikt nie będzie zwlekał z naprawą.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze