Reklama

Ciemno, a nikt nie reaguje

13/11/2015 07:42

– Zastanawiam się, czy musi się wydarzyć jakieś nieszczęście, by ktoś wreszcie zareagował na fakt, że przy głównej drodze w Olszynce nie świeci się latarnia uliczna. Taki stan trwa już dobre 2 tygodnie i pomimo interwencji nikt do tej pory nie podjął się usunięcia usterki. Wydaje mi się, że leży to w gestii gminy, która powinna mieć podpisaną umowę z elektrykami, ale może się mylę. Jeśli dalej będzie tak ciemno, przejeżdżające auto może potrącić jakiegoś pieszego. Wtedy oczywiście nikt nie będzie zwlekał z naprawą.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama