21 (rusza minutę po północy koncertem w cerkwi) i 22 sierpnia na kąpielisku Wędrowiec trwać będzie jeden z nielicznych festiwali muzyczny tego lata – Ciesz Fanów Festiwal.
Impreza rusza w piątek, ale namiot można rozbić na polu namiotowym wcześniej i oczywiście zostać do niedzieli. W dwudniowym festiwalu będzie mogło uczestniczyć 900 osób. Pozostali fani dobrej muzyki wydarzenie śledzić mogą za pośrednictwem internetu.
Festiwalowicze koncerty obejrzą bezpośrednio ze swoich namiotów lub kocyków, stanowiących strefę bezpieczeństwa i zabawy. Przewidziano również strefę przed sceną, jednak będzie w niej obowiązywał dystans społeczny i obowiązek noszenia maseczek.
Na terenie festiwalowym będzie pełen dostęp do Strefy Gastro i zaplecza sanitarnego. W ciągu dnia, do g. 18, można też się pluskać w kąpielisku, a wieczorami spotkać przy ognisku. Powstaną także specjalna strefa chilloutu i przestrzeń dla dzieci.
Wystąpią: Ga-Ga Zielone Żabki, Sztywny Pal Azji, Dziady Kazimierskie, Alkoholica, Virgin Snatch, CF98, Tak Brzmi Miasto, Henry No Hurry, Ragnar Olafsson, WSK, Rapto Łapto i My Own Abyss. Dziką kartę od festiwalowiczów otrzymały Garbate Aniołki, które zebrały najwięcej głosów spośród 23 zgłoszonych zespołów.
Jak co roku powstanie też miasteczko City NGO, w którym trwać będą warsztaty, spotkania z muzykami, gry i zabawy, dyskusje oraz alternatywne koncerty. Swój udział w ramach spotkania Otwarte Głowy potwierdziła już m.in. siostra Małgorzata Chmielewska. Trwa sprzedaż karnetów w cenie 99 zł.
Aby wygrać pojedynczą wejściówkę za festiwal, zadzwoń do nas w czwartek, 20 sierpnia, o g. 12, pod nr 16 670 22 00.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No to będzie następne ognisko koronawirusa ???
No to będzie następne ognisko koronawirusa ???