Reklama

Co dalej z tym bajorem, panie burmistrzu?

12/10/2016 11:42

Mieszkańcy ulicy Obrońców Lwowa od wielu lat zmagają się z olbrzymim problemem. Na samym środku drogi prowadzącej do ich posesji tworzy się kałuża rozmiarami przypominająca rozlewisko.

– Najbardziej martwię się o stan fundamentów – mówi Piotr Ważny. – One praktycznie cały czas stoją w wodzie. O samochodzie, którym dojeżdżam do pracy, nawet nie wspomnę. Najgorzej, że woda przesiąka mi do szamba, które prędko się przez to napełnia. Kiedyś śmieciarka się zagrzebała na środku ulicy i przyjechał drugi wóz, żeby ten pierwszy z błota wyciągnąć, to prawie trzy godziny się panowie męczyli. Moja sąsiadka to chyba ze trzy tłumiki z samochodu w tej  brei zostawiła.

– Woda wlewa mi się do samochodu, kiedy wiozę córkę do szkoły – skarży się Edyta Rawska. – A ile razy auto mi utknęło w tej kałuży, to już nie pamiętam. Panowie z warsztatu samochodowego, jak mnie widzą, to pytają: w „którym miejscu tym razem?”, a potem biorą samochód i mnie wyciągają. Najgorzej, że nawet nie mam jak z dzieckiem do lekarza pojechać albo wyjść na spacer. 

Co na to burmistrz?


MTR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    teodor - niezalogowany 2016-10-12 16:32:14

    zarzucić karpia i na święta jak znalazł

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wolf - niezalogowany 2016-10-14 01:24:25

    też na obiecankach się skończy?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    grey - niezalogowany 2016-10-14 01:37:16

    http://demotywatory.pl/4698471/Rok-2016--Jestem-Chwastemhttp://demotywatory.pl/4697886/Rece-opadajaBiale-Jest-Czarne

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości