Przekazujemy najnowsze ustalenia Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na Podkarpaciu.
Kolejne 8 osób, które wyzdrowiało to:
Nowych 21 potwierdzonych przypadków zakażenia to:
1 osoba powiat brzozowski (kobieta) 1 osoba powiat jarosławski (kobieta) 1 osoba powiat łańcucki (mężczyzna) 1 osoba powiat mielecki (mężczyzna) 2 osoby powiat przemyski (kobieta i mężczyzna) 3 osoby miasto Przemyśl (dwóch mężczyzn i kobieta) 4 osoby powiat przeworski (trzech mężczyzn i kobieta) 4 osoby miasto Rzeszów (dwóch mężczyzn i dwie kobiety) 2 osoby powiat sanocki (kobieta i mężczyzna) 2 osoby powiat stalowowolski (kobieta i mężczyzna).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zamieszanie przy pobieraniu wymazów w szpitalu na M.C. NORMALKA - jak zwykle!
Listonoszem koronowirusa w naszym regionie jest kościół.Kiedy wzrasta aktywność kościoła w organizacji różnych uroczystości kościelnych wzrasta też i to znacząco ilość osób z koronowirusem roznoszonym później po zakładach pracy i nawet najbardziej zapadłych wioskach gdzie osoby obcej nie widziano od miesięcy ale wszyscy w dni pobożne tłumnie uczestniczą w uroczystościach kościelnych.
Ręce opadają od debilnych komentarzy .
W Szpitalu im. Ojca Pio w Przemyślu do dziś potwierdzono 56 wyników dodatnich: u 23 pacjentów, 22 osób z personelu medycznego oraz 11 osób z kontaktu. Kalwaria Pacławska – (Franciszkańskie Spotkanie Młodych, które odbyło się w dniach 26.07-01.08. Na dzień 23 sierpnia w ognisku odnotowano ogółem 53 pozytywne przypadki: 15 zakonników z Klasztoru Franciszkańskiego w Kalwarii Pacławskiej, 30 uczestników i 7 osób z kontaktu (powiaty: 23 przemyski, 4 m. Przemyśl, 9 jasielski, 4 m. Rzeszów, 4 lubaczowski, 2 z m. Krosno, 2 z powiatu sanockiego, 2 jarosławski oraz po 1 osobie z powiatów leskiego i strzyżowskiego). Dom Pomocy Społecznej w Huwnikach - odnotowano tu łącznie 13 przypadków dodatnich: u 2 pensjonariuszy, 7 osób personelu oraz 4 osób z kontaktu. Ognisko powiązane z ogniskiem z Kalwarii Pacławskiej – jedna osoba z personelu uczestniczyła we Franciszkańskim Spotkaniu Młodych. Na terenie gminy Dubiecko odnotowano ognisko zachorowań w miejscowości Drohobyczka. Potwierdzono ogółem 41 zakażeń: 37 wśród mieszkańców oraz u 4 osób z innych miejscowości. Debilny to jest twój komentarz, sytuacja w DPS w Huwnikach robi się tragiczna, podane dane już są nieprawdziwe,bo liczba przekracza 20 osób. I ma to związek z FSM na Kalwarii. Ciekawe czyje sumienie obciąży śmierć tych starszych ludzi.
I wzrasta tych debilnych hejtów lewackich Tadeusza proPOnuje POszukaj dobrego psychiatry
doktor ty pisiorze zajadly najpierw do szkoly a pozmiej mozesz cos naskrobac !
Jest zbyt wiele kontrowersji, ale to dobrze. 2048
czy u nas kiedyś coś zostało zorganizowane jak należy ?
Zamieszanie przy pobieraniu wymazów w szpitalu na M.C. NORMALKA - jak zwykle!
Listonoszem koronowirusa w naszym regionie jest kościół.Kiedy wzrasta aktywność kościoła w organizacji różnych uroczystości kościelnych wzrasta też i to znacząco ilość osób z koronowirusem roznoszonym później po zakładach pracy i nawet najbardziej zapadłych wioskach gdzie osoby obcej nie widziano od miesięcy ale wszyscy w dni pobożne tłumnie uczestniczą w uroczystościach kościelnych.
Ręce opadają od debilnych komentarzy .