Reklama

COVID-19: 3 kolejne osoby z Przemyśla zakażone

Przekazujemy najnowsze ustalenia Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na Podkarpaciu.

Kolejne 8 osób, które wyzdrowiało to:

3 mieszkańców powiatu jarosławskiego 2 osoby z powiatu przemyskiego po 1 osobie z powiatu mieleckiego, łańcuckiego i lubaczowskiego.



Nowych 21 potwierdzonych przypadków zakażenia to:

1 osoba powiat brzozowski (kobieta) 1 osoba powiat jarosławski (kobieta) 1 osoba powiat łańcucki (mężczyzna) 1 osoba powiat mielecki (mężczyzna) 2 osoby powiat przemyski (kobieta i mężczyzna) 3 osoby miasto Przemyśl (dwóch mężczyzn i kobieta) 4 osoby powiat przeworski (trzech mężczyzn i kobieta) 4 osoby miasto Rzeszów (dwóch mężczyzn i dwie kobiety) 2 osoby powiat sanocki (kobieta i mężczyzna) 2 osoby powiat stalowowolski (kobieta i mężczyzna).


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kornel - niezalogowany 2020-08-24 13:55:34

    Zamieszanie przy pobieraniu wymazów w szpitalu na M.C. NORMALKA - jak zwykle!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-08-24 13:56:16

    Listonoszem koronowirusa w naszym regionie jest kościół.Kiedy wzrasta aktywność kościoła w organizacji różnych uroczystości kościelnych wzrasta też i to znacząco ilość osób z koronowirusem roznoszonym później po zakładach pracy i nawet najbardziej zapadłych wioskach gdzie osoby obcej nie widziano od miesięcy ale wszyscy w dni pobożne tłumnie uczestniczą w uroczystościach kościelnych.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    WSSE - niezalogowany 2020-08-24 14:13:49

    Ręce opadają od debilnych  komentarzy .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości