W poniedziałek 11 lipca w Starym Dzikowie, dzielnicowy z komisariatu w Oleszycach, mimo, że znajdował się w czasie wolnym od służby, nie stracił czujności, a jego szybka reakcja pozwoliła na zatrzymanie złodzieja.
Na jednej z ulic Starego Dzikowa zauważył samochód, który został dzień wcześniej skradziony. Pojechał za nim i zatrzymał kierowcę. Okazał się znany już mu 39- letni mieszkaniec Oleszyc, od którego wyraźnie można było wyczuć alkohol.
Po tym, jak na miejsce przyjechał patrol policji okazało się, że kierowca – złodziej ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut kradzieży i kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Przyznał się do zarzucanych mu czynów. Odpowie przed sądem.
Odzyskany samochód trafił do prawowitego właściciela.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze