– Zastanawiam się, dlaczego przy tak kosztownej inwestycji, wynoszącej kilka milionów złotych, nie zlokalizowano przyjścia dla pieszych na ulicy Mariackiej, w pobliżu skrzyżowania z Mickiewicza. Jest to ciąg pieszy wzdłuż ulicy Mickiewicza, bardzo uczęszczany przez pieszych. Na drugim końcu ulicy Mariackiej przy ulicy Bohaterów Getta takowe przejście zostało wyznaczone
– zauważa przemyślanin.
– Dlaczego w tym rejonie, w odstępie niespełna 100 metrów, zlokalizowano dwa przystanki autobusowe komunikacji miejskiej? Pytanie, czy nie jest to niepotrzebne marnotrawstwo? Mieszkańcy być może woleliby korzystać z jednego przystanku komunikacji miejskiej, ale o wyższym standardzie. Na tym skrzyżowaniu kończy się również i zaczyna ścieżka rowerowa wiodąca w kierunku centrum miasta. Szkoda, że nie przedłużono jej w kierunku rampy kolejowej, w stronę ul. Lwowskiej?
Reklama
– dodaje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze