Na krytej pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu, pod czujnym okiem ratowników, odbywają się darmowe zajęcia nauki pływania dla dzieci z klas II i III z jarosławskich szkół podstawowych. Doświadczeni instruktorzy raz w tygodniu oswajają dzieci z wodą i uczą je poruszania się w wodzie.
Zajęcia mają zaspokoić zainteresowania dzieci w zakresie aktywności fizycznej, jak również bezpiecznego korzystania i zachowania w wodzie. Mają także zapewnić rozrywkę i aktywny wypoczynek. Program jest adresowany do 22 grup, z czego 14 przejdzie kurs w okresie od stycznia do czerwca, a 8 od września do grudnia 2016 roku. Obecnie spotkania odbywają się raz w tygodniu, w jesieni będą się odbywać 2 razy. Nauką objętych jest łącznie 330 osób. Dzieci mogą bezpłatnie korzystać z programu, którego koszty pokrywane są z funduszy ministerialnych oraz stanowią udział własny Gminy Miejskiej Jarosław. Ministerstwo przyznało na jego realizację 33 tys. zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tylko jak zwykle na wsiach dzieci mogą im zazdrościć.Oprócz biegów i piłki nożnej klops.
TO samo można powiedzieć o dzieciach z Jarosławia że zazdroszczą dzieciakom z Krakowa, Wrocławia czy Lodzi. Zawsze były i będą podział na dzieciaki z wielkich miast miasteczek i wsi
Tylko jak zwykle na wsiach dzieci mogą im zazdrościć.Oprócz biegów i piłki nożnej klops.
TO samo można powiedzieć o dzieciach z Jarosławia że zazdroszczą dzieciakom z Krakowa, Wrocławia czy Lodzi. Zawsze były i będą podział na dzieciaki z wielkich miast miasteczek i wsi