– Zastanawiam się, czy kierowcy, którzy montują na swoich samochodach diodowe listwy ledowe to jakaś plaga? W deszczu ledowe oświetlenie staje się bardzo niebezpieczne dla innych użytkowników drogi, bo totalnie oślepia jadących z naprzeciwka. Poza tym przepisy wyraźnie precyzują, ze przy gorszej widoczności ledy trzeba przełączyć na światła mijania, a coraz częściej kierowcy je ignorują. Nie wiem, czy chodzi o modę i o to, że tak oświetlone auto lepiej wygląda, czy raczej o oszczędność, bo oświetlenie ledowe zużywa mniej energii. Jedno jest pewne, za bezmyślne używanie świateł powinno się zabierać dowód rejestracyjny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze