Reklama

Dodatkowa lokalizacja mile widziana

28/04/2024 19:30

– Niedawno w Przemyślu przybyło ławek, co jest efektem jednego z projektów budżetu obywatelskiego. Ławki, zgodnie z założeniem, mają być odpowiedzią na potrzeby seniorów – mieszkańców osiedla Kopernika – zaczyna swój wywód nasz Czytelnik.

 – Jest parę na Reymonta, Czarnieckiego, Konopnickiej, Brudzewskiego czy na nadsańskim wale przy Wilsona. Dziwi mnie jednak, dlaczego ani jednej nie postawiono na trasie prowadzącej z bazaru i marketu popularnej sieci przy Sportowej w stronę Kopernika. Ludzi starsi idą stamtąd z pakunkami i chętnie przysiedliby, odpoczywając na takiej ławce. Kiedyś był w tej okolicy plac Floriana, który zamieniono na myjnię i po ławkach nie ma ani śladu. Podobnie taka ławka mogłaby stanąć w pobliżu przychodni na Bohaterów Getta. Te na wale mogą niestety posłużyć nie tyle seniorom do odpoczynku, co niebieskim ptakom do przesiadywania na nich z trunkami. Leży tam często sporo puszek po napojach wyskokowych – komentuje przemyślanin.

 

Reklama

 

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/04/2024 19:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama