Reklama

Domofon przy Dworskiego 56 rozwiązałby wiele problemów

05/12/2015 08:09

– Zastanawiam się, dlaczego w budynku mieszkalnym przy Dworskiego 56 do tej pory nie zamontowano domofonu, skoro we wszystkich sąsiednich takie od dawna są. Jest wyremontowany, więc tym bardziej warto pomyśleć o takim zabezpieczeniu, co uniemożliwiłoby wchodzenie do środka przygodnym osobom, którym zdarza się tam czasem załatwiać potrzeby fizjologiczne. Nawet jeśli koszty montażu i zakupu mieliby pokryć sami lokatorzy. Być może rozwiązałoby to też problem przesiadującej na klatkach schodowych młodzieży, palącej tam papierosy. Myślę, że administracja budynku powinna rozważyć taką opcję.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Elka - niezalogowany 2015-12-07 07:37:35

    Administracja - takie "opcje" ma w szerokim poważaniu i gryzie rękę która ją karmi. Najlepiej cicho siedzieć, nic nie żądać, zgadzać się na wszelkie podwyżki i nigdy tam nie chodzić bo osoby takie są niemile widziane. Instytucje takowe są z epoki komunistycznej nadane z Urzędu Miasta czy Gminy i murem stoją za obszczymurkami, drobnymi pijaczkami i nierobami wszelkiej maści. Takie instytucje podobnie jak Urząd Pracy (nie wiadomo dlaczego się tak nazywa???) są tylko po to żeby ktoś kto tam siedzi miał PRACĘ. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości