Reklama

Dramat w Kopkach. Matka śmiertelnie raniła dwoje kilkulatków i odebrała sobie życie

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj, ok. g. 11, w Kopkach.

Dramatyczne chwile rozegrały się, gdy do Kopek przyjechał kurator sądowy. Jego zadaniem było zrealizowanie wyrok sądu, który nakazał przekazanie dwójki dzieci w wieku 4 i 6 lat pod opiekę ojca. 

Kuratorowi asystowali policjanci z komisariatu w Rudniku nad Sanem, jednak na jego żądanie przebywali na zewnątrz domu.

W pewnym momencie zdesperowana 41- letnia matka zamknęła się z dziećmi w łazience. Gdy po krótkim czasie zdołano otworzyć drzwi, cała trójka była już poważnie ranna. Mimo natychmiast podjętej reanimacji, ich życia nie udało się uratować.

Przez wiele godzin na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśni śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Okręgową w Tarnobrzegu.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Xxx - niezalogowany 2021-03-31 12:18:34

    I już sobie rata zabrał dzieci

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    t - niezalogowany 2021-03-31 21:27:21

    kij w nią ale dzieci to świętość bez względu na wszystko...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    iiiii - niezalogowany 2021-04-01 07:58:41

    Ogromny błąd. Takie zadania wykonuje się w obecności policji.. w dzisiejszych czasach nie wiadomo czego można się po ludziach spodziewać- dużo osób choruje na depresje i inne choroby o podłożu psychicznym. Tak bardzo szkoda dzieciaczków...serce pęka...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości