Reklama

Drogowe nonsensy. Światła u zbiegu Alei Solidarności i Wincentego Pola

05/12/2015 19:28

– Często jeżdżę obwodnicą i chciałabym się podzielić pewnymi uwagami dotyczącymi świateł u zbiegu Alei Solidarności i Wincentego Pola. Jadąc w stronę ulicy Lwowskiej, mamy do dyspozycji dwa pasy ruchu i zjazd w Wincentego Pola. W czasie, gdy pali się zielone światło dla tych jadących w stronę Lwowskiej, ci jadący w stronę Wincentego Pola stoją na czerwonym. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby w tym czasie dla nich również paliło się zielone światło lub by funkcjonowała tam zielona strzałka. Tymczasem gdy dla zjeżdżających w ulicę W. Pola w końcu zapali się zielone, możliwość przejazdu jest bardzo ograniczona, praktycznie zdąży przejechać jeden samochód. W tym rejonie jest też przejście dla pieszych, ale na pewno nie kolidowałoby z warunkowym wjazdem. Z doświadczenia wiem, że pojawienie się zielonej strzałki w tym rejonie znacznie upłynniłoby ruch.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kolejorz - niezalogowany 2015-12-06 08:50:08

    dawać mi tam wysepkę. Raz dwa.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama