– Często jeżdżę obwodnicą i chciałabym się podzielić pewnymi uwagami dotyczącymi świateł u zbiegu Alei Solidarności i Wincentego Pola. Jadąc w stronę ulicy Lwowskiej, mamy do dyspozycji dwa pasy ruchu i zjazd w Wincentego Pola. W czasie, gdy pali się zielone światło dla tych jadących w stronę Lwowskiej, ci jadący w stronę Wincentego Pola stoją na czerwonym. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby w tym czasie dla nich również paliło się zielone światło lub by funkcjonowała tam zielona strzałka. Tymczasem gdy dla zjeżdżających w ulicę W. Pola w końcu zapali się zielone, możliwość przejazdu jest bardzo ograniczona, praktycznie zdąży przejechać jeden samochód. W tym rejonie jest też przejście dla pieszych, ale na pewno nie kolidowałoby z warunkowym wjazdem. Z doświadczenia wiem, że pojawienie się zielonej strzałki w tym rejonie znacznie upłynniłoby ruch.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
dawać mi tam wysepkę. Raz dwa.