Reklama

Druga porażka lidera z Tuczemp. Orzeł lepszy w derbach od Startu

26 i 27 września br. rozgrywana jest 14. kolejka IV-ligowych spotkań. Zespoły z naszego regionu swoje pojedynki rozegrały w sobotę.

Mimo że oba zespoły okupują miejsca w dolnych rejonach tabeli, mimo że nie strzelają wiele bramek, derby są derbami. Zawsze rozpalają emocje i wyobraźnię. Podobnie było przed spotkaniem w Przeworsku między Orłem z Startem Pruchnik. Szkoleniowiec tych pierwszych Paweł Załoga jeszcze nie przegrał z tym zespołem i passę podtrzymał. Przeworszczanie za sprawą niezawodnego Piotra Boratyna, zdobyli trzy punkty i opuścili ostatnie miejsce w tabeli. Do niespodzianki doszło w Tuczempach, gdzie Piast po raz drugi w tym sezonie zszedł z boiska pokonany. Tym razem przez Izolator Boguchwała, ale przyznać trzeba, iż zadanie mieli utrudnione, przez prawie 70 minut musieli grać w osłabieniu po czerwonej kartce dla Karola Woty. Bardzo cenną wygraną nad bezpośrednim rywalem odniosła Polonia Przemyśl, a zwycięską bramkę zdobył Wołodymyr Valihura, który wyrasta na czołową postać ekipy z ul. Sanockiej. Nie udał się wyjazd JKS Jarosław do Wiśniowej. Znakomicie dysponowany w ostatnich tygodniach Wisłok nie dał jarosławianom większych szans.

 

Reklama

Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 3:2 (1:1), bramki: 1:0 Bednarz 32. min, 1:1 Bochnak 40. min, 2:1 Czyrny 57. min, 2:2 Parawa 79. min, 3:2 Boratyn 86. min.

Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 0:1 (0:0), bramka: 0:1 Daniel 77. min.

Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 2:1 (1:1), bramki: 0:1 Siepierski 11. min (karny), 1:1 Wanat 20. min, 2:1 Valihura 79. min.

Wisłok Wiśniowa – JKS 1909 Jarosław 3:0 (2:0), bramki: 1:0 Wiktor 3. min, 2:0 Wiktor 42. min, 3:0 Zięba 89. min.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama