HALOWA PIŁKA NOŻNA. 31 stycznia br. w hali sportowej im. T. Ruta w Przeworsku odbył się XVII Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Przeworska.
W imprezie wystartowało 8 drużyn: RS Technology Gniewczyna, Biała Gwiazda Przeworsk, Top Team Przeworsk, Oldboys Kańczuga, IPA Przeworsk, Oldboys Przeworsk, Oldboys Jarosław oraz Mikfil Przeworsk. W fazie eliminacyjnej zespoły rywalizowały w dwóch grupach. Dwa najlepsze awansowały do fazy pucharowej.Niezwykle emocjonujący okazał się mecz finałowy pomiędzy ekipami Oldboys Kańczuga a Oldboys Przeworsk. W regulaminowym czasie spotkanie zakończyło się remisem 2:2 i o wszystkim zdecydować musiała seria rzutów karnych. Decydującą bramkę o wygraniu imprezy przez przeworskich oldbojów strzelił Grzegorz Jucha, pokonując bramkarza oldbojów Kańczugi Jacka Grocha. Oldboys Przeworsk puchar burmistrza miasta nad Mleczką zdobył drugi raz z rzędu.
Najlepszym bramkarzem turnieju został Jacek Groch (Oldboys Kańczuga). Królem strzelców został Adam Bogacz (Oldboys Przeworsk) – zdobywca 5 bramek, zaś najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Dariusza Pietrynę (Oldboys Jarosław).Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze