Reklama

Drugi raz z rzędu oldbojów Przeworska

HALOWA PIŁKA NOŻNA. 31 stycznia br. w hali sportowej im. T. Ruta w Przeworsku odbył się XVII Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Przeworska.

W imprezie wystartowało 8 drużyn: RS Technology Gniewczyna, Biała Gwiazda Przeworsk, Top Team Przeworsk, Oldboys Kańczuga, IPA Przeworsk, Oldboys Przeworsk, Oldboys Jarosław oraz Mikfil Przeworsk. W fazie eliminacyjnej zespoły rywalizowały w dwóch grupach. Dwa najlepsze awansowały do fazy pucharowej. 

Niezwykle emocjonujący okazał się mecz finałowy pomiędzy ekipami Oldboys Kańczuga a Oldboys Przeworsk. W regulaminowym czasie spotkanie zakończyło się remisem 2:2 i o wszystkim zdecydować musiała seria rzutów karnych. Decydującą bramkę o wygraniu imprezy przez przeworskich oldbojów strzelił Grzegorz Jucha, pokonując bramkarza oldbojów Kańczugi Jacka Grocha. Oldboys Przeworsk puchar burmistrza miasta nad Mleczką zdobył drugi raz z rzędu.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Jacek Groch (Oldboys Kańczuga). Królem strzelców został Adam Bogacz (Oldboys Przeworsk) – zdobywca 5 bramek, zaś najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Dariusza Pietrynę (Oldboys Jarosław).
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości