Reklama

Drugie zwycięstwo Eurobusu! Znowu spektakl w hali POSiR

Tak efektownie i bezkompromisowo grającego zespołu w tej lidze nie ma. Przemyski beniaminek tworzy prawdziwe futsalowe spektakle. Nie kalkuluje. Przekonali się o tym dzisiejszego (9 października br.) wieczoru akademicy z Krakowa…

Po ekscytującej inauguracji, widowiskowemu acz przegranemu, wyjazdowemu spotkaniu w Rudzie Śląskiej podopieczni Roberta Kurosza w 3. kolejce spotkań w 1. Polskiej Lidze Futsalu zaprosili na bal na parkiet POSiR-u ekipę AZS Uniwersytet Ekonomiczny Kraków.

Goście spod Wawelu w tej klasie rozgrywkowej występują drugi sezon, więc mają nieco więcej doświadczenia od przemyślan. W trwającym sezonie doznał dwóch bliźniaczych (2:3) porażek u siebie. Najpierw przegrał z Górnikiem Polkowice, potem z Sośnicą Gliwice.

Reklama

Krakowianie może i mają więcej doświadczenia, ale nie na tyle entuzjazmu, polotu i błyskotliwości, aby wywieźć z ul. Mickiewicza jakąkolwiek zdobycz punktową.

Eurobusiacy ponownie zaserwowali sporej widowni emocjonujący mecz. Początkowo wydawało się, że połkną rywali z Krakowa na kolację, bo wygrywali 4:1, a rywal za bardzo nie wiedział, dlaczego jest tak źle. Z czasem jednak doszedł do siebie, wykorzystał momenty nieuwagi miejscowych i doprowadził do równowagi 5:5. To było jednak wszystko, na co team R. Kurosza im pozwolił. Trzy kolejne trafienia były dziełem Eurobusu i drugi komplet punktów stał się faktem.

Reklama

 

Eurobus Przemyśl – AZS Uniwersytet Ekonomiczny Kraków 8:5 (4:2)

Bramki: Damian Demski 2, Arkadiusz Gil 2, Mateusz Wanat 2, Kaml Bała, Eryk Kiełbasa.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama