Już po raz trzeci z rzędu drużyna z Dybkowa triumfowała podczas Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa. Na stadionie miejskim w Sieniawie o laur zwycięstwa walczyło siedem drużyn.
Mecze zostały rozegrane w dwóch grupach, w systemie „każdy z każdym”. W grupie A bezkonkurencyjna była drużyna z Sieniawy, która pokonała rywali z Leżachowa 5:0, spotkanie z drużyną z Wylewy zakończyli wynikiem 4:1, a mecz z Dybkowem zremisowali (0:0).
W grupie B mecz drużyny z Rudki zakończył się bezbramkowymi remisami, a mecz drużyn z Czerc i Dobrej wynikiem 1:1. W spotkaniach półfinałowych Sieniawa pokonała Dobrą z wynikiem 1:0. O zwycięstwie Dybkowa nad Czercami przesądziły rzuty karne (3:1).

Trzecie miejsce w turnieju zajęła drużyna z Dobrej. Natomiast wynik meczu finałowego rozstrzygnęły rzuty karne – Dybków pokonał Sieniawę 7:6.
Podczas turnieju wyróżniono najlepszych zawodników. Tytuł króla strzelców przyznano Przemysławowi Sękowi, reprezentantowi Sieniawy, a statuetkę dla najlepszego bramkarza otrzymał Dawid Bartnik (Czerce).
Podczas przerwy między meczami finałowymi zorganizowano konkurs rzutów karnych sołtysów i radnych. Wzięli w nim udział: Jerzy Kudłak (Czerce), Jerzy Dejnowiec (Dobra), Grzegorz Krzyżak (Pigany) i Adam Strug (Rudka). Konkurencję wygrał Adam Strug, radny z Rudki.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze