Reklama

Dybków po raz kolejny zwycięzcą turnieju

02/09/2015 21:15

Już po raz trzeci z rzędu drużyna z Dybkowa triumfowała podczas Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa. Na stadionie miejskim w Sieniawie o laur zwycięstwa walczyło siedem drużyn.

Mecze zostały rozegrane w dwóch grupach, w systemie „każdy z każdym”. W  grupie A bezkonkurencyjna była drużyna z Sieniawy, która pokonała rywali z Leżachowa 5:0, spotkanie z drużyną z Wylewy zakończyli wynikiem 4:1, a mecz z Dybkowem zremisowali (0:0).

W grupie B  mecz drużyny z Rudki zakończył się bezbramkowymi remisami, a mecz drużyn z Czerc i Dobrej wynikiem 1:1. W spotkaniach półfinałowych Sieniawa pokonała Dobrą z wynikiem 1:0. O zwycięstwie Dybkowa nad Czercami przesądziły rzuty karne (3:1).  

Reklama


fot.UMiG Sieniawa

Trzecie miejsce w turnieju zajęła drużyna z Dobrej. Natomiast wynik meczu finałowego rozstrzygnęły rzuty karne – Dybków pokonał Sieniawę 7:6.

Podczas turnieju  wyróżniono najlepszych zawodników. Tytuł króla strzelców przyznano Przemysławowi Sękowi, reprezentantowi Sieniawy, a statuetkę dla najlepszego bramkarza otrzymał Dawid Bartnik (Czerce).

Podczas przerwy między meczami finałowymi zorganizowano konkurs rzutów karnych sołtysów i radnych. Wzięli w nim udział: Jerzy Kudłak (Czerce), Jerzy Dejnowiec (Dobra), Grzegorz Krzyżak (Pigany) i Adam Strug (Rudka). Konkurencję wygrał Adam Strug, radny z Rudki. 

Reklama


fot.UMiG Sieniawa
IP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama