Reklama

Dzieci na miejsce zabaw wybrały dach wieżowca

28/08/2021 08:03

Sytuacja była bardzo niebezpieczna, trzeba było reagować błyskawicznie. Policjanci sprowadzili nastolatki z dachu.

Zgłaszająca poinformowała, że z okna przemyskiego szpitala widzi bawiące się na dachu wieżowca dzieci, które podchodzą do krawędzi i niebezpiecznie się wychylają. Ponieważ blok mieszkalny ma 3 wejścia, policjanci wbiegli do każdego z nich.

Gdy byli na najwyższej kondygnacji, okazało się, że w klatce nr 2 funkcjonariusz zauważył otwarte okienko prowadzące na dach. Wszedł. Zaczął rozmawiać z dwiema dziewczynkami, które po chwili zostały wprowadzone do wnętrza budynku.

12- i 13-latce nic się nie stało, zostały przekazane pod opiekę rodzicom. Administratora nieruchomości zobowiązano do sprawdzenia zabezpieczeń okien i wyłazów dachowych, aby uniknąć w przyszłości takich sytuacji.

Reklama


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości